Stażysta w Dziale Jakości

17.07.2017 | Kategoria: Elektronika / Elektryka

Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą z branży elektrotechnicznej, liderem w technikach połączeń elektrycznych i automatyce przemysłowej, mającą 90 lat doświadczeń na świecie i ponad 20 lat działalności na rynku polskim.

Główne zadania:

  • Wsparcie administracyjne przy bieżących projektach jakościowych
  • Przygotowywanie danych oraz raportów na potrzeby działu jakości
  • Realizacja projektu poprawy jakości na wybranym obszarze produkcyjnym

Oczekujemy:

  • Mile widziana osoba po studiach związanych z jakością lub z wykształceniem technicznym
  • Dobra znajomość programów Ms Office (ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel)
  • Otwartość na zadania
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • 3 lub 6 miesięczny płatny staż na podstawie umowy zlecenia
  • Wsparcie opiekuna przez cały czas trwania stażu
  • Aktywny i odpowiedzialny udział w projektach jakościowych
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 61 44 26 877

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym
za pomocą przycisku Aplikuj lub pocztą na adres:

Phoenix Contact Wielkopolska, ul. Celna 5, 64-300 Nowy Tomyśl.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  przez Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. z siedzibą  w Nowym Tomyślu, ul. Celna 5, kod poczt. 64-300,
w celach niezbędnych dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”