Zatrudnimy kelnerów/kelnerki do restauracji Bobby Burger

17.08.2017 | Kategoria: Katering / Restauracje / Gastronomia

Poszukujemy osobę na bar do wydawania posiłków w lokalu Bobby Burger Grochowska 210/212:

Obowiązki:
- przyjmowanie dostaw
- przygotowywanie prostych napojów oraz drinków
- wydawanie produktów Bobby Burger zgodnie ze standardami oraz dbanie o ich jak największą jakość
- utrzymywanie czystości w miejscu pracy
- współpraca w zespole oraz wsparcie w realizacji celów restauracji

Wymagania:
- pozytywna energia
- dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie
- umiejętność współpracy w zespole
- książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferta:
- stawka - 10zł/h netto (do ręki)
- darmowy posiłek pracowniczy
- grafik dostosowany indywidualnie do pracowników

Osób zainteresowanych zapraszamy do kontaktu 609-979-015

Мы ищем человека на бар к раздаче блюд в ресторане Bobby Burger Grochowska 210/212:

Обязанности:

  • прием поставок
  • приготовление простых напитков и коктейлей
  • выдача продуктов Bobby Burger в соответствии со стандартами и забота о качестве
  • поддержание чистоты на рабочем месте
  • совместная работа в команде и поддержка в достижении целей ресторана

Требования:

  • положительная энергия
  • точность, ответственность,целеустремленность
  • умение работать в команде
  • книжка санэпида

  Мы предлагаем:

  • ставка - 10 злотых/час нетто (на руки)
  • бесплатное питание
  • индивидуальный трудовой график

Заинтересованных приглашаем к сотрудничеству 609-979-015